• one
 • two

за нас

Yuyao Kary Co, Ltd (arjextools) има околу 20 години искуство во приколка pars и теренски автомобил додатоци од основањето во 1998 година Нашата компанија се наоѓа во морскиот брег градот Yuyao, Zhejiang покраината, која е со многу удобен traffics: само тоа трае еден час на возачот да Ningbo и Xiaoshan аеродромот, два часа на аеродромот во Шангај PVG.

Имаме една фабрика се наоѓа во индустриската зона Yangming и една канцеларија се наоѓа во центарот на градот. Нашата фабрика се прави приколка предмети и некои автомобил и велосипеди додатоци.

Прочитај повеќе

Избрана производи

компанијата Вести

 • 31/10/19

  Visit Us at 2019 AAPEX Las Vegas 5th-7t...

  We will be there at  2019 AAPEX  Las Vegas  5th-7th NOV Hope can meet you in our booth:  10831 Frank&Tina
  read more
 • 31/10/19

  We will be there at AAPEX Las vegas

  We will be there at 2019AAPEX Las Vegas 5th-7th Nov. our booth NO.10831 Wellcome for everyone
  read more

мислите за вашето време

Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце

WhatsApp Online Chat !