80534-10 приколка светлина одбор метал

Краток опис:


 • Мин.нарачката Количина: 500pcs
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ninbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

  WhatsApp Online Chat !