за нас

IPHONE 001

Yuyao Kary Co, Ltd (arjextools) има околу 20 години искуство во приколка pars и теренски автомобил додатоци од основањето во 1998 година Нашата компанија се наоѓа во морскиот брег градот Yuyao, Zhejiang покраината, која е со многу удобен traffics: само тоа трае еден час на возачот да Ningbo и Xiaoshan аеродромот, два часа на аеродромот во Шангај PVG.

Имаме една фабрика се наоѓа во индустриската зона Yangming и една канцеларија се наоѓа во центарот на градот. Нашата фабрика се прави приколка предмети и некои автомобил и велосипеди додатоци.

Во зависност од предностите на географска локација Yuyao, кој е еден од најголемите пластични и мувла производство бази во Кина, Ние, исто така, можат ефикасно да се развие мувла, дизајн и производство на пластични и метални производи

Исто така нашата фабрика ќе си добар пакет за да се исполнат customers'need. ние веруваме дека пакетот на производи е исто така важно за успешен бренд и корпорација

Ние секогаш мислам од погледите на нашите клиенти, само за да се обезбеди на клиентите со гарантира задоволство со она што тие го купуваат и да ги подобрат своите бизнис.

Следејќи го принципот на "квалитетот прва и сервисот" .. Како што нашата цел е со добар квалитет добра цена и најдобра услуга.

Добредојдовте во посета на нашата компанија и се надеваат дека ќе соработуваат со вас.


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

WhatsApp Online Chat !