• one
 • two

rreth nesh

Yuyao Kary Co, Ltd (arjextools) ka rreth 20 vjet eksperiencë në Pars Trailer dhe fushë pajisje makinë që nga themelimi në vitin 1998. Kompania jonë është e vendosur në qytetin bregdet e Yuyao, Provinca Zhejiang, e cila është me trafiqeve shumë i përshtatshëm: ajo vetëm merr një orë për shofer në Ningbo dhe Xiaoshan Aeroportit, dy orë në aeroportin Shanghai PVG.

Ne kemi një fabrikë të vendosura në Yangming Zona industriale, dhe një zyrë e vendosur në qendër të qytetit. Fabrika jonë janë duke bërë sende rimorkio dhe disa makinave dhe biçikleta pajisje.

Lexo më shumë

Featured produktet

Kompania lajmeve

 • 31/10/19

  Visit Us at 2019 AAPEX Las Vegas 5th-7t...

  We will be there at  2019 AAPEX  Las Vegas  5th-7th NOV Hope can meet you in our booth:  10831 Frank&Tina
  read more
 • 31/10/19

  We will be there at AAPEX Las vegas

  We will be there at 2019AAPEX Las Vegas 5th-7th Nov. our booth NO.10831 Wellcome for everyone
  read more

mendoj për kohën tuaj

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

WhatsApp Online Chat !