Rreth nesh

IPHONE 001

Yuyao Kary Co, Ltd (arjextools) ka rreth 20 vjet eksperiencë në Pars Trailer dhe fushë pajisje makinë që nga themelimi në vitin 1998. Kompania jonë është e vendosur në qytetin bregdet e Yuyao, Provinca Zhejiang, e cila është me trafiqeve shumë i përshtatshëm: ajo vetëm merr një orë për shofer në Ningbo dhe Xiaoshan Aeroportit, dy orë në aeroportin Shanghai PVG.

Ne kemi një fabrikë të vendosura në Yangming Zona industriale, dhe një zyrë e vendosur në qendër të qytetit. Fabrika jonë janë duke bërë sende rimorkio dhe disa makinave dhe biçikleta pajisje.

Varësisht nga avantazhet e vendndodhjes gjeografike Yuyao, e cila është një nga plastike dhe myk bazat më të mëdha të prodhimit në Kinë, Ne gjithashtu në mënyrë efektive mund të zhvillojnë myk, projektimin dhe prodhimin e produkteve plastike dhe metalike

Për më tepër fabrika jonë do të përballojë paketë të mirë për të përmbushur customers'need. ne besojmë se paketa e produkteve është gjithashtu e rëndësishme për një markë të suksesshme dhe korporata

Ne gjithmonë mendoj se nga pikëpamje klientit tonë, vetëm për të siguruar konsumatorët me një kënaqësi të garantuara me atë që ata të blerë dhe për të rritur biznesin e tyre.

Respektimi i parimit të .. "cilësisë së parë dhe të shërbimit të parë" si objektivi ynë është cilësi të mirë çmim të mirë dhe shërbim më të mirë.

Mirëpritur të vizitojë kompaninë tonë dhe shpresojmë që të bashkëpunojnë me ju.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

WhatsApp Online Chat !